Series
Ratings
24
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Undead UnluckRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0