Series
Ratings
111
NEW OLD BOYRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
생활의 달인Rated ★ 3.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Gag ConcertRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5- 김동률의 포유Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0