Series
Ratings
85
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
UncoupledRated ★ 3.5
Boo, BitchRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
The FixRated ★ 5.0
You Season 3Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 0.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
YouRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0