Titles you rated
Shark TaleRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0