Movies
Ratings
352
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
50/50Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0