Titles you rated
xXxRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Game of DeathRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 4.0
Last Action HeroRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0