Titles you rated
PainedRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
My WayRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 5.0