Titles you rated
New NormalRated ★ 1.0- Urban MythsRated ★ 1.5
- The child who wouldn't comeRated ★ 3.0
- Whispering WaterRated ★ 3.0
Hangar 10Rated ★ 2.0
FollowedRated ★ 2.5- App the HorrorRated ★ 1.5
- 放送禁止 洗脳 邪悪なる鉄のイメージRated ★ 3.0
放送禁止 劇場版 密着68日 復讐執行人Rated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
- Gabdunri: the Vanishing TownRated ★ 1.0
The VillagersRated ★ 2.0
Iinuma Ikka ni SyazaishimasuRated ★ 4.5
Ura HorrorRated ★ 3.0
ニッポンの大家族 Saiko! The Large family 放送禁止 劇場版Rated ★ 3.5
Ghost StationRated ★ 1.0