Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 4.0- Vengeful SpiritRated ★ 3.0
Love DissonanceRated ★ 2.5
Ao Haru RideRated ★ 4.0- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 3.5
The Hippocratic OathRated ★ 3.0
The Mocking LadyRated ★ 3.0
From The Dust.Rated ★ 1.5
Stolen FaceRated ★ 3.0
Evil God's Balance Public Security Analysis TeamRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Butterfly's MechanicsRated ★ 4.0- Crystal's BeatingRated ★ 4.0
Stone's CocoonRated ★ 4.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 4.5
Invisible UsRated ★ 3.0
The Man Next Door Eats WellRated ★ 3.5
EnsembleRated ★ 2.5