Movies
Ratings
300
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0