Titles you rated
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 1.5