Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- ArielRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Eden LakeRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0