Movies
Ratings
673
The PiperRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
DaylightRated ★ 4.0
The BoxtrollsRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Last AirbenderRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 2.5
The MatrimonyRated ★ 2.0