Series
Ratings
40
Slam DunkRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.5
Hatsu Joji Made Ato 1 JikanRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 3.0
A Town Without SeasonsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Skam Season 3Rated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Shiritsu Bakaleya KoukouRated ★ 3.0
Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 4.0
Black School RulesRated ★ 4.5- Hulu Original Story - Black School RulesRated ★ 5.0
- Seito ga Jinsei wo Yarinaoseru GakkoRated ★ 3.0
Kieta HatsukoiRated ★ 3.0
Class CrushRated ★ 5.0
Tomodachi Game R4Rated ★ 1.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 2.0
Candy Color ParadoxRated ★ 2.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0