Titles you rated
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
- Super RookieRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0