Movies
Ratings
31
InterstellarRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0