Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Brand New LandscapeRated ★ 3.0
Sound of FallingRated ★ 4.0
I Saw the TV GlowRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Kono Natsu no Hoshi wo MiruRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
PearlRated ★ 4.0
Orz BoyzRated ★ 4.0
(Ab)normal DesireRated ★ 3.0
ColumbusRated ★ 5.0
MemoriaRated ★ 3.0
I Am What I AmRated ★ 3.0