Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0