Titles you rated
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0