Titles you rated
PunchRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 3.0- My Father Is HeroRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Estômago: A Gastronomic StoryRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
FlyboysRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Two Cops 2Rated ★ 2.0