Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0