Movies
Ratings
30
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0