Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Screening HumanityRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.0