Movies
Ratings
29
Home AloneRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0