Titles you rated
The NegotiationRated ★ 2.5
Justice HighRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.0
ScoutRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0