Titles you rated
My Brilliant FriendRated ★ 3.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
LiveRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
Begin Again Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0