Series
Ratings
35
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5