Movies
Ratings
227
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Perfect WorldRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0