Titles you rated
Lady BirdRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Social DilemmaRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
The PostRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0