Movies
Ratings
1010
What Dreams May ComeRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0