Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5