Series
Ratings
12
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0