Titles you rated
HerRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5