Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5