Movies
Ratings
218
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0