Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
UDONRated ★ 1.5
Bleak NightRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 1.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5