Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0