Titles you rated
Kingdom Season 3Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5