Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
T2 TrainspottingRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
BreatheRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 4.0