Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
My Dear ExesRated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5