Movies
Ratings
27
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Unknown GirlRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.0