Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
ItRated ★ 0.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 1.0
Puss in BootsRated ★ 3.0