Movies
Ratings
86
AssassinationRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0