Titles you rated
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Teacher, Please Sit Next to MeRated ★ 3.5
KYRIERated ★ 1.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Asadas!Rated ★ 4.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Birds Without NamesRated ★ 3.0
DisconcertoRated ★ 3.0
Don't Call It MysteryRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 3.5