Series
Ratings
83
Oblivion BatteryRated ★ 4.0- 원피스 27기Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
The Twelve KingdomsRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 2.5- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0