Movies
Ratings
687
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
PomsRated ★ 2.5
PearlRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
RunRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5