Movies
Ratings
193
GlassRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0