Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5