Titles you rated
The King of JokguRated ★ 0.5
The HangoverRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 0.5
HolidayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5