Titles you rated
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0